• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/atsproje
  • https://www.twitter.com/atsproje
Erasmus +IPARD PROJELERİKOSGEB PROJELERİ    • SİZ İSTEYİN BİZ PROJELENDİRELİM
    • Avrupa Birliği Projeleri

     Proje ile ilgili her konuda...                                                                        
                                                                                 

IpardProjeleri

İş Güvenliği, Çalışan Sağlığı

IPARD, Avrupa Birliğinin ortak tarım politikası ve kırsal kalkınma politikasının uygulanmasını desteklemek amacıyla kurulmuştur. IPARD Türkiye'deki süt işleme tesislerinin Avrupa Birliği standartlarına erişebilmesi ve mevcut işletmelerin modernizasyonu için oldukça büyük bir kaynak ayırmıştır. Süt Teknolojisi olarak hazırladığımız IPARD projelerinin bazıları en üst limit olan 3 milyon Euro hibe almaya hak kazanmıştır. Yapmayı planladığınız yatırımın IPARD'a uygunluğunu ve IPARD'dan ne kadar destek alacabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Logo

  Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Avrupa Birliği ve uluslararası kuruluşlardan sağlanan kaynakların, Türkiye'nin kalkınma stratejilerinin uygun bir şekilde kullanılmasını ve yatırımcılarla koordinasyonun sağlanması amacıyla 2007 taihinde kurulmuştur. Üretim Teknolojisi olarak TKDK'ya sunulacak projenin hazırlanmasında, işletmenin kurulumunun tamamlanmasına kadar her türlü danışmanlığı veriyor ve daha önceden hazırladığımız TKDK projelerinde edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.  Herhangi bir IPARD projesinde teknolojisi olarak, yatırımcının bütçesini, yatırımın yapılacağı bölgeyi, üretilecek ürünleri göz önünde bulundurarak, işletmeye maksimum verim sağlayacak yapıyı ortaya çıkarıp projelendiriyoruz. Hizmetlerimiz bölümündeki işlemlerin tamamını herhangi bir IPARD projesi için de yapıyoruz.

  Şuana kadar yaptığımız onlarca projede edindiğimiz ve %100 verimlilik ilkesiyle yaptığımız uygulamalar, kuracağınız fabrikayı bölgenizdeki örnek fabrikalar arasına sokacak.

  Avrupa Birliği'nin IPARD programının başlatmasının temel amaçlarından biri sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak kaliteyi yakalamak. Daha önceden yapılan bir çok hibe programında denetimsizlik sebebiyle milyonlarca liralık yatırımlar heba oldu. Şuanda projelerin belki de kilit noktası, ayakları yere basan bir iş planı hazırlamak ve fabrika kurulduktan sonra ne gibi işletme masraflarının ortaya çıkacağı ve işletmenin ne zaman kara geçeceği planını gerçekçi bir biçimde yapabilmek.

  IPARD öncesi yapılan hibe programlarından elde ettiği deneyimle, hazırladığımız iş planlarının tamamı TKDK tarafından kabul edildi ve yatırımlar IPARD desteği aldı.


Eğitim / P r o j eERASMUS+
IPARD
AU PAIR
KOSGEB

Duyuru
   Erasmus+ Hareketlilik 2021 Programı Projeleri için şirketimiz yürütme için taleplerinizi 10.02.2021 tarihi itibariyle almaya başlayacaktır. İlgili Eğitim Kurumlarımız bize
0 312 417 37 05
nolu telefonumuzdan veya atsproje@atsegitim.com ve mail adresimizden iletişime geçebilirler...

 Önemle bildiririz.